جستجو

لينك هاي مرتبط

  

نظر سنجي از ارباب رجوع

نظر شما درباره عملكرد اين سازمان چيست
 

تبلیغات سایت

سايت سرمايه گذاري خارجي
سازمان امور اقتصادی و دارایی استان کرمان
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

 

               دیدار با استاندار

 

 

در این دیدار شیخ اسدی ریاست محترم سازمان و معاونین ضمن عرض تبریک و خیرمقدم وآرزوی موفقیت برای ایشان، به تشریح شرح وظایف سازمان امور اقتصادی و دارائی پرداخته و گزارشی از وضعیت اعتبارات درآمدهای استان، ستاد سرمایه گذاری و همچنین میزان سرمایه گذاری انجام شده ارائه نمود.سپس رزم حسینی استاندار، ضمن تشکر و خیرمقدم از حضور ریاست سازمان و کارکنان نسبت به تلاش مضاعف جهت جذب سرمایه ایرانیان داخل و خارج از کشور تأکید نموده و راه حل معضلات اقتصادی امروز جامعه را فراهم نمودن زمینه های مناسب و حذف قوانین اداری زائد که مانع جذب سرمایه می گردد دانست. در پایان نیز ایشان ضمن آرزوی موفقیت برای کارکنان سازمان دارائی تلاش مضاعف آنان را جهت ارتقاء سطح اقتصادی و جذب سرمایه خواستار شدند.

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 19 آذر 1392 ساعت 09:47

پیام تبریک


شیخ اسدی مدیر کل امور اقتصادی ودارایی درپیامی انتصاب آقای رزم حسینی رابه سمت  استاندار کرمان تبریک وبرای ایشان آرزوی موفقیت نمود .در پیام شیخ اسدی آمده است:   

  جناب آقای مهندس علیرضا رزم  حسینی           

    استاندارمحترم کرمان 

     با سلام واحترام  انتصاب شایسته جنابعای به عنوان استاندار کرمان که نشان ازتجارب ارزشمند حضرتعالی می باشد راصمیمانه تبریک عرض می نمایم ،بی شک مدیریت  جنابعالی  باران لطفی برتارک این  استان خواهد بود این حسن انتخاب را برای توسعه پایدار استان به فال نیک می گیریم.

                                                                                             حمید شیخ اسدی

                                                                    مدیر کل امور اقتصادی ودارایی استان کرمان

 

 

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 13 آذر 1392 ساعت 06:16

جلسه تخصصي ذيحسابان و مديران امورمالي دستگاههاي اجرايي استان كرمان

جلسه تخصصي ذيحسابان و مديران امورمالي دستگاههاي اجرايي استان كرمان با شركت اكثريت اعضاء و در حضور شيخ اسدي مديركل اموراقتصادي و دارائي استان ، عابدي مديركل امورمالياتي ، عبدالهي رئيس اداره اطلاعات و خدمات مالياتي ومعاونين سازمان تشكيل گرديد .

درابتدا شيخ اسدي مديركل اموراقتصادي ودارائي گزارشي از وضعيت اعتبارات استان در سال 92ارائه نمود و به نقل از وزير محترم اموراقتصادي و دارائي وضعيت منابع و مصارف بودجه كل كشور مورد بررسي و تجزيه و تحليل قرار گرفت . در ادامه سلطاني نژاد معاون نظارت مالي و رئيس خزانه معين استان تكاليف مورد اشاره در بند 131 قانون بودجه را مطرح نمود و درخصوص ابهامات قانون بودجه و سئوالات همكاران ذيحساب در مورد تكاليف مالياتي قانون مذكور بحث و بررسي صورت گرفت .

همچنين عابدي مدير كل امورمالياتي استان ضمن تشريح ماده 104 قانون مالياتها و قانون ماليات برارزش افزوده و بند 54 آئين نامه ماده 219 قانون مالياتها به سئوالات همكاران ذيحساب پاسخ گفت . عبدالهي رئيس اداره اطلاعات و خدمات مالياتي نيز دستورالعمل ماده 169 مكرر را براي همكاران ذيحساب تشريح نمود .

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 19 آبان 1392 ساعت 09:03

جلسه مستمر ذیحسابان ومدیران امور مالی دستگاه های اجرایی استان درمحل خزانه معین استان برگزار گردید

 در ابتدای جلسه سلطانی نژاد معاون نظارت مالی ورئیس خزانه معین استان ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم وگرامیداشت 13آبان روزمبارزه با استکبار جهانی ،اعتبارات پژوهشی دستگاه ها وچگونگی هزینه کرد آن را به بحث وتبادل نظر گذاشت.

دربحث ارزیابی عملکرد وچگونگی کنترلهای داخلی ونحوه اعمال مدیریت ذیحسابان در دستگاه های اجرایی توضیحاتی ارائه گردید؛سلطانی نژاد ضمن تشریح موارد بالا، نقطه نظرات همکاران ذیحساب را خواستار شدوبه موارد ابهام پاسخ لازم داده شد.در ادامه جلسه ذیحسابان همچنین درخصوص مابه التفاوت نرخ در قراردادهای پیمانکاری وچگونگی پرداخت آن وپرداخت هزینه های دانشگاه های علمی کاربردی وابسته  به دستگا ه های اجرایی استان ودرآمد های موضوع ماده 160قانون امور گمرکی نقطه نظرات خود را ارایه نمودند.

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 08 آبان 1392 ساعت 05:24

بزرگداشت هفته پدافند غیرعامل


جلسه ای به مناسبت هفته پدافند غیرعامل (4 الی  10آبان ماه ) توسط کمیته پدافند غیرعامل سازمان اموراقتصادی و دارائی متشکل از رئیس ، معاونین ، رئیس امور اداری ، مسئول حراست ، سرپرست روابط عمومی و مسئول واحد انفورماتیک سازمان و با حضور بازگیر مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و در جمع کارکنان این سازمان برگزار گردید . در این جلسه شیخ اسدی رئیس سازمان (رئیس کمیته پدافند غیرعامل سازمان ) ضمن اشاره به اهمیت پدافند غیرعامل توجه به آن را در اولویت دانست و متذکر شد با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری نتایج بی توجهی به پدافند غیرعامل جبران ناپذیر خواهد بود . وی همچنین به فعالیتهای صورت گرفته توسط سازمان دارائی در جهت بزرگداشت این هفته اشاره کرد .در ادامه جلسه بازگیر مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ضمن بیان تعریفی از پدافند عامل و غیرعامل یادآورشد که اگر دفاع غیرعامل وجود نداشته باشد دستاوردهای نظام به هدر می رود . بازگیر تاکید کرد وظیفه دستگاهها در مرحله اول شناسائی آسیبها می باشد و سپس دفاع لازم در مقابل آن آسیبها که بدین منظور دستگاههای اجرایی باید اولویت بندی با توجه به اعتبارات و منابع موجود را در دستور کار خود قرار دهند تا آمادگی و قابلیت دفاع در زمان بحران را داشته باشند .

 

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 07 آبان 1392 ساعت 09:37

جلسه هم اندیشی ذیحسابان استان باحضور مشاور وزیر ورئیس مرکز نوسازی وتحول اداری وزارت امور اقتصادی ودارایی برگزار گردید.


در این جلسه که با حضور تعداد کثیری از مدیران بخشها وکارکنان سازمان اموراقتصادی ودارایی درمحل خزانه معین استان برگزارگردید . شیخ اسدی رئیس سازمان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد خزانه ؛وضعیت اعتبارات ودرآمدهای استان راتشریح کرد ولزوم تعامل بین وزارت خانه واستانها را یادآوری نمود.سپس غلامی مشاور وزیر ورئیس مرکز نوسازی وتحول اداری وزارت امور اقتصادی ودارایی در خصوص مشکلات نیروی انسانی بعضی از استانها گفت: تجربه نشان داده است نیروهای که از ادارات دیگر جذب سازمان میشوند تخصص لازم جهت تصدی پست ذیحساب را ندارند ونمی توانند موفق باشند، ذیحساب باید از بدنه خود وزارت امور اقتصادی ودارایی باشد که هم تخصص دارد وهم آموزش لازم را دیده است. غلامی همچنین به بیان نکاتی  درخصوص تفاوت تطبیق مدیران ،گواهینامه های آموزشی نوع دوم،تالار گفتگو وامتیاز خبره وعالی و....پرداخت.در ادامه محمد آبادی ذیحساب ومدیر کل امور مالی وزارت امور اقتصادی ودارایی به سولات وابهامات ذیحسابان پاسخ گفت.  در این جلسه پور ابراهیمی ذیحساب بازنشسته به نمایندگی بازنشستگان وعسکری ذیحساب آموزش وپرورش به نمایندگی شاغلین سازمان نقطه نظرات وپیشنهادات خود را مطرح کردند.

 
خبر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 08 آبان 1392 ساعت 05:22

گرامیداشت عیدسعید قربان و غدیر


در جلسه ای که به مناسبت گرامیداشت اعیاد قربان و غدیر و دهه ولایت و امامت برگزار گردید شیخ اسدی رئیس سازمان ضمن تبریک این ایام فرخنده ولایت مداری را از اعتقادات اساسی شیعیان  دانست و بر ضرورت توجه عمیق به آن  تاکید نمود . این جلسه که با حضور مهرشاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و هاشمی مدیرکل بازرسی استان و معاونین و مدیران قسمتها و چندی از کارکنان سازمان امور اقتصادی و دارائی برگزار گردید با اجرای برنامه های هنری همراه بود . در طی این مراسم مهرشاد با بیان سخنان ارزشمند حضرت علی (ع)درخصوص دوستی دنیا  و دنیا پرستی یادآور شد که مبادا  وابستگی به عشقها و زیبائیهای دنیوی ما را از یاد خدا و آخرت دور سازد . در ادامه جلسه هاشمی درخصوص ولایت مداری یادآور شد که نباید فقط در گفتار به آن معتقد بود و در عمل توجه کافی نداشت . مدیرکل بازرسی استان تاکید کرد که اگر در باب مسئله ای نظر شخصی هریک ازآحاد جامعه با نظر ولایت متفاوت باشد باید نظر ولایت ترجیح داده شود .این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدیه به بازنشستگان سال جاری سازمان امور اقتصادی و دارائی استان خاتمه یافت .

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 26 شهریور 1392 ساعت 05:26
دوره آموزشي ترويج فرهنگ نماز درسازمان امور اقتصادي ودارايي استان كرمان  برگزار گرديد.

 
در دنيايي كه به سر مي بريم با پيشرفت روز افزون علم و تكنو لوژي و توجه بيش ازپيش بشر امروزي به ماديات و كمتر پرداختن بشر به حيطه معنويات مواجه هستيم . اما آنچه حائز اهميت است اين كه پيشرفت قابل توجه و سريع علم نتوانسته است  خلاءاي را كه در اثر جدايي انسان امروزي از معنويت ايجاد شده و سر آغاز پوچي ها و خودكشي ها مي باشد پر نمايد .عبادت وارتباط با خالق بي شك تنها دست آويز نجات ورسيدن به آن آرامش ناب مي باشد.در دين مبين اسلام در ميان عبادات نماز داراي جايگاه ويژه اي است . نماز عبادتي كه با مقدمه طهارت ظاهر آغاز و به پاكي و طهارت و تربيت الهي منتهي مي گردد. آن قدر حائز اهميت است كه حضرت علي (ع)مي فرمايد: بدان كه تمام اعمالت تابع نمازت خواهد بود. از اين رو درراستاي ترويج فرهنگ نمازسازمان امور اقتصادي ودارايي اقدام به برگزاري يك دوره آموزشي نمود كه استقبال كاركنان واعلام رضايت از برگزاري دوره مذكور را در پي داشت. درطي برگزاري دوره كه كليه مديران  وكاركنان درآن شركت نمودند علاوه برتدريس سر فصلهاي از پيش تعيين شده مدرس دوره پاسخگوي پرسشها وسوالات كاركنان در فضايي دوستانه بود.لازم به يادآوري است دوره مذكور با برگزاري آزمون پايان يافت.
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 21

سایتهای مهم

 


 

 

 

 

 

 

 

 

خدمات الکترونیکی


سامانه پاسخگویی اینترنتی مسئولین

سامانه اینترنتی کاریابی آنلاین

سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان

آب و هوای استان کرمان

پرداخت الکترونیکی قبوض

خرید اینترنتی بلیت اتوبوس

خرید اینترنتی بلیت قطار

رزرو اینترنتی هتل

وضعیت راههای کشور

خرید و فروش اینترنتی خودرو

پرداخت الکترونیکی قبوض جریمه

رهگیری مرسولات پستی


نظرسنجی

نظر شما درباره این وب سایت چیست؟
 

اوقات شرعیتقویم فارسی

 
شنبه
1393
شهریور
1
 

ساعت جهانی

Kerman