جستجو

لينك هاي مرتبط

  

نظر سنجي از ارباب رجوع

نظر شما درباره عملكرد اين سازمان چيست
 

تبلیغات سایت

سايت سرمايه گذاري خارجي
سازمان امور اقتصادی و دارایی استان کرمان
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

اولین جلسه ستاد سرمایه گذاری استان در خصوص پنجره واحد سرمایه گذاری در خزانه معین استان برگزار گردید .


درتاریخ 29/5/93 اولین جلسه ستاد سرمایه گذاری درخصوص پنجره واحد سرمایه گذاری باحضور مسئولان ستاد سرمایه گذاری ، مسئولین استانی و نمایندگان تام الاختیار دستگاههای اجرایی در ستاد سرمایه گذاری در سالن کنفرانس خزانه معین استان برگزار گردید .

در ابتدای جلسه شیخ اسدی نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری و مدیرکل اداره امور اقتصادی و دارایی استان ضمن خیرمقدم به حضار به معرفی پنجره واحد سرمایه گذاری پرداخت و توضیح داد : این طرح باتوجه به محوریت وظایف سرمایه گذاری و اقتصادی به مرحله اجرا درآمده است . شیخ اسدی در ادامه به رتبه سرمایه گذاری استان اشاره نمود و خاطرنشان کرد : سعی مابراین است مجوزهای لازم درکوتاهترین زمان برای ایجاد انگیزه درسرمایه گذاران بخش خصوصی دراستان اعطا شود .

در ادامه مهندس فتوت معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری ضمن تشکر از حضور کلیه نمایندگان دستگاهها ی اجرایی و مسئولین ستاد سرمایه گذاری ایجاد پنجره واحد را گامی اساسی در جهت رفع مشکلات و موانع سرمایه گذاران استان برشمرد . فتوت همچنین خاطرنشان کرد تلاش ما حمایت از سرمایه گذار و سرمایه گذاری است که این امر با کمک وتلاش هرچه بیشتر دستگاههای اجرایی و مسئولین استانی به ثمر خواهدنشست .

در پایان جلسه جذب سرمایه های ایرانیان خارج از کشور مورد تاکید قرار گرفت و مصوب گردید جلسات تخصصی پنجره واحد هر سه شنبه در راستای رفع موانع و مشکلات سرمایه گذاران داخلی و خارجی برگزار گردد .

 

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

ديدار مديركل اموراقتصادي ودارايي استان كرمان  با بازنشستگان اداره كل


 در آغاز هفته دولت شيخ اسدي  مديركل اموراقتصادي ودارايي به همراه تني چند از معاونين و همكاران به منظور قدرداني از زحمات چندين ساله همكاران بازنشسته به ديدار ايشان رفتند . در اين ديدار شيخ اسدي استفاده از تجربيات و آموخته هاي بازنشستگان را ضروري برشمرد و خاطر نشان كرد در زمينه استفاده از تجربيات اين عزيزان انشاالله بزودي با ايجاد اتاق فكر كه با حضور بازنشستگان و شاغلين اداره كل شكل خواهد گرفت سطح كمي وكيفي اداره كل ارتقاء يابد .

در پايان اين ديدارها از خدمات و زحمات چندين ساله اين عزيزان با اهداء لوح ياد بود تقدير به عمل آمد .

 

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

 

ديدار مديركل اموراقتصادي ودارايي استان كرمان با آزادگان و خانواده اين عزيزان


 

در 26 مرداد ماه سالروز بازگشت غرور آفرين آزادگان سرافراز به ميهن عزيزمان شيخ اسدي مديركل امور اقتصادي و دارايي به همراه تني چند از معاونين و همكاران به ديدار آزادگان و خانواده محترم ايشان رفتند .

در اين ديدار شيخ اسدي رشادتها و جوانمرديهاي فرزندان اين مــرزو بــوم را در جبهه هاي حق عليه باطل مثال زدني و وصف ناپذير خواند و آزادگان را گنجينه هاي خاطرات 8 سال دفاع مقدس ناميد .

در اين ديدار شيخ اسدي با اهداي لوح يادبودي از آزاده سرافراز مهدي پور شاهرخ آبادي و خانواده محترم اين عزيز تقدير و تشكر نمود .

 

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 06 مرداد 1393 ساعت 09:06

اطلاعیه سهام عدالت


بدینوسیله به اطلاع کلیه مشمولان بویژه کارگران فصلی وساختمانی که دارای دعوتنامه سهام عدالت می باشند وتا کنون موفق به ثبت نام در پی مکاتبات ودر خواست مکرر مسئولین مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام دارندگان دعوتنامه های سهام عدالت ،آخرین مهلت ثبت نام تاریخ 31/5/1393 تعیین می گردد.لذا مقتضی است افراد ذینفع تاتاریخ مذکور جهت ثبت نام به شرکتهای تعاونی سهام عدالت شهرستان خود مراجعه نمایید.

 
خبر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 22 خرداد 1393 ساعت 04:27

    مراسم تجلیل از خانواده های کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان


غروب یکشنبه هجدهم اردیبهشت 93 مصادف با میلاد پربرکت حضرت علی اکبر و روز جوان، باغ شاهزاده ماهان پذیرای کارکنان اداره کل اموراقتصادی و دارایی کرمان و خانواده های آنان و جمعی از مسئولین ارشد استانی بود. در ابتدای جلسه شیخ اسدی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزاری اینگونه مراسم را در ایجاد انگیزه و تقویت روحیه همکاری، شادابی و نشاط کارکنان موثر دانسته و تاکید نمود موفقیت این اداره کل در تمامی عرصه ها را مرهون بردباری، همدلی و همراهی تک تک خانواده ها و فراهم نمودن محیطی آرام و مناسب و به منظور انجام بهینه وظایف سازمانی می باشد و از همسران و خانواده های کارکنان قدردانی بعمل آورد. در ادامه برنامه های هنری با مضامین فرهنگی و اجتماعی اجرا گردید. همچنین عربپور امام جمعه موقت و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و مشاور استاندار به نمایندگی از استاندار کرمان طی بیاناتی به نقش و اهمیت خانواده در شکل گیری شخصیت افراد اشاره نمود و برگزاری مراسم تجلیل از خانواده ها را مثبت ارزیابی و خواستار استمرار اینگونه مجالس گردید. در پایان تجلیل از کارکنان جانباز و ایثارگر و همچنین تقدیر از همسران همکاران در فضایی آکنده از صمیمیت در میان خانواده بزرگ اداره کل امور اقتصادی و دارایی کرمان انجام گردید.

 
خبر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 08 اردیبهشت 1393 ساعت 03:17

جلسه هم انديشي مسائل اقتصادي با محوريت اقتصاد مقاومتي  در حوزه پولي و بانكي  با حضور نماينده مردم كرمان در مجلس شوراي اسلامي و مديران ارشد بخشهاي اقتصادي .


دومين جلسه هم انديشي مسائل اقتصادي با محوريت اقتصاد مقاومتي در حوزه پولي و بانكي با حضور پور ابراهيمي نماينده مردم كرمان و راور  در مجلس شوراي اسلامي و نائب رئيس كميسيون اقتصادي مجلس ، مديران ارشد بخشهاي اقتصادي و مديران بانكي استان در سالن كنفرانس بانك كشاورزي برگزار گرديد . در ابتداي جلسه شيخ اسدي مديركل اموراقتصادي و دارايي ضمن خيرمقدم به حضار تداوم چنين جلساتي را باعث رفع موانع اقتصادي و گره گشايي در برخي مشكلات اقتصادي استان و در نهايت پيشرفت و سربلندي استان دانست .در ادامه پور ابراهيمي ضمن ارائه مطالبي درخصوص نرخ سود سپرده هاي بانكي ، اظهار داشت : عدم نظارت بانك مركزي بر سپرده ها بخش زيادي از منابع بازار سرمايه را از اين حوزه خارج كرده و به سمت دلالي ارز سوق مي دهد . ايشان همچنين برگزاري چنين جلساتي را به عنوان ظرفيت كارگرو هاي تخصصي در حوزه پولي و بانكي عنوان كرد .در پايان جلسه گزارشاتي توسط مديران بانكها درخصوص ميزان منابع ومصارف بانكي ارائه گرديد .

 
خبر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 22 خرداد 1393 ساعت 04:23

برگزاری سومین همایش فرهنگی ورزشی بازنشستگان و شاغلین اداره کل امور اقتصادی و دارایی


این مراسم در روز پنج شنبه نهم خرداد ماه 93 با حضور مدیر کل، معاونین و تعدادی از پرسنل و تعداد کثیری از بازنشستگان اداره کل امور اقتصادی و دارایی و اداره کل امور مالیاتی در منطقه گردشگری کوهپایه کرمان برگزار گردید. مراسم ابتدا با پیاده روی در فضای باز آغازو سپس در اردوگاه کودکان استثنایی با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی توسط هنرمندان کرمانی همراه بود.در ادامه شیخ اسدی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی از مزایای برگزاری اینگونه مراسم تبادل تجربیات همکاران بازنشسته با همکاران جوان مجموعه اداره کل دانستند و با بیان این مطلب که همکاران جوان باید از این فرصت نهایت استفاده را ببرند و به مصداق این شعر حکیمانه که می فرماید بی پیر مرو به زندگانی/  هر چند که خسرو زمانی، از تجربیات ارزشمند همکاران بازنشسته بهرمند شوند  و در پایان از بازنشستگان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 07 اردیبهشت 1393 ساعت 00:46

جلسه ذیحسابان و مدیران امور مالی دستگاههای اجرایی استان کرمان


اولین جلسه ذیحسابان و مدیران امور مالی دستگاههای اجرایی استان کرمان در سال 1393 در محل معاونت خزانه معین استان برگزار گردید.تکلوزاده معاون برنامه ریزی استانداری در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه سازمان امور اقتصادی و دارایی بویژه خزانه معین استان در جذب و پرداخت اعتبارات استانی به برخی وظایف ذیحسابان اشاره عنوان کرد  ذیحسابان به عنوان مسلط ترین افراد در قوانین و مقررات مالی و محاسباتی می توانند به عنوان مشاوری امین در دستگاهها فعالیت نمایند که این امر مانع بروز تخلفات عدیده در دستگاههای اجرایی می گردد.در ادامه شیخ اسدی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی ضمن خیرمقدم به معاون برنامه ریزی استاندار و تقدیر و تشکر از عملکرد همکاران بویژه ذیحسابان و کارکنان معاونت نظارت مالی استان در جذب به موقع اعتبارات و پرداخت به دستگاههای اجرایی، برگزاری چنین جلساتی را جهت اتخاذ تصمیمات یکسان و وحدت رویه ذیحسابان مفید دانست . وی همچنین از تلاشهای استاندار محترم و معاونت برنامه ریزی در جذب اعتبارات ملی و استانی بویژه اعتبارات مربوط به حقوق و مزایای کارکنان قدردانی کرد.در ادامه سلطانی نژاد معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان ضمن ارائه گزارش از عملکرد آن معاونت در سال 1392 به پرداخت بیش از 1500 میلیارد تومان اعتبارات هزینه ای و 235 میلیارد تومان اعتبارات تملک دارائیهای سرمایه ای در استان اشاره نمود وی همچنین از رشد 74 درصدی املاک دولتی دارای سند خبر داد.در پایان جلسه رودری مدیر کل بودجه معاونت برنامه ریزی استانداری در مورد مبادله موافقتنامه  های اعتبارات هزینه ای و تملک دارائیهای سرمایه ای نکاتی را ایراد نمود و تأکید کرد که بر اساس مصوبات جلسه کمیته تخصیص اعتبارات استان، خزانه معین اقدام به پرداخت اعتبارات می نماید. در انتهای برنامه جلسه پرسش و پاسخ برگزار گردید.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 22

سایتهای مهم

 


 

 

 

 

 

 

 

 

خدمات الکترونیکی


سامانه پاسخگویی اینترنتی مسئولین

سامانه اینترنتی کاریابی آنلاین

سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان

آب و هوای استان کرمان

پرداخت الکترونیکی قبوض

خرید اینترنتی بلیت اتوبوس

خرید اینترنتی بلیت قطار

رزرو اینترنتی هتل

وضعیت راههای کشور

خرید و فروش اینترنتی خودرو

پرداخت الکترونیکی قبوض جریمه

رهگیری مرسولات پستی


نظرسنجی

نظر شما درباره این وب سایت چیست؟
 

اوقات شرعیتقویم فارسی

 
پنجشنبه
1393
آذر
6
 

ساعت جهانی

Kerman