جستجو

لينك هاي مرتبط

  

نظر سنجي از ارباب رجوع

نظر شما درباره عملكرد اين سازمان چيست
 

تبلیغات سایت

سايت سرمايه گذاري خارجي
سازمان امور اقتصادی و دارایی استان کرمان
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   

 

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی : دستگاههای اجرایی به بالاترین تخصص مجهز شوند.


 نماینده مردم کرمان وراور در مجلس شورای اسلامی گفت :دستگاههای اجرایی باید در بحث تخصصی به بالاترین تخصص مجهز شوند و از افراد کارشناس متعهد به نظام اسلامی استفاده کنند. به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان، دکتر پورابراهیمی در همایش گزینش گران استان کرمان که با حضور مدیر هسته گزینش وزارت متبوع در سالن همایش های بانک ملی برگزار شداظهار داشت بحث گزینش افراد در جذب آنها به دستگاههای اجرایی از اهمیت بالایی برخوردار است .عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتقاد به مبانی دین و پایبندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اصول در جذب افراداست ، بیان کرد : در کشور ما هر چه از انقلاب می گذرد پایبندی مردم و تعلق خاطرشان به انقلاب بیشتر می شود پورابراهیمی با اشاره به اینکه با تدابیر مقام معظم رهبری امروز متفاوت تر از گذشته و با اقتدار بیشتر در حال پیشبرد اهداف انقلاب هستیم افزود: در اوایل انقلاب به واسطه شرایط خاصی که در کشور با وجود برخی گروهها وجودداشت وضعیت جذب نیروی انسانی یبیشتر به واسطه تعلق خاطرشان به انقلاب ومبانی دینی و مذهبی بود وی با بیان اینکه امروز در کشور نیازمند افراد علمی و متخصص در رشته های مختلف است خاطر نشان کرد : دستگاههای اجرایی باید در بحث تخصص به بالاترین تخصص مجهز شوند واز افراد کارشناس متعهد به نظام اسلامی استفاده کنند.نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه جذب نیرو باید مطابق با آخرین دستاوردهای علمی کشور و دنیا انجام شود گفت: عدم جذب افراد متخصص در دستگاههای اجرایی ، عقب افتادگی استان و کشور را به دنبال دارد .وی با اشاره به اینکه یکی از دلایلی که خشم دشمنان نظام اسلامی را برانگیخته پیشرفت علمی کشور است افزود: اعتقاد به مبانی دینی و اسلامی برای جذب افراد شرط لازم است اما شرط کافی نیست .پورابراهیمی با بیان اینکه عدم جذب افراد متخصص جفا به کشور و نظام است گفت:با نگاهی به دانشمندان شهید درک می کنیم دانشمندان ، چگونه علم و تخصص خودرا در اختیار دین و آرمانهای نظام مقدس اسلامی گذاشتند.عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گزینش گران در هر مجموعه ای می توانند سرنوشت نظام را رقم بزنند گفت: وظیفه ما در خدمت به انقلاب اسلامی نسبت به اوایل انقلاب چند برابر شده است .خاطرنشان می سازد در ابتدای این همایش گلچینی مدیر هسته گزینش وزارت امور اقتصادی و دارایی ضمن تشکر از برگزارکنندگان دوره ،گفت امروز بیشترین سرمایه گذاریها برای انتخاب کارکنان و مدیران شایسته شده تا استفاده موثر از منابع انسانی کارآمد به عمل آید .وی افزود با کاوش در سیره علمی ائمه و معصومین به وضوح ملاحظه می کنیم که استفاده از افراد صالح در مشاغل دولتی سفارش شده است .گلچینی ضمن تاکیدبر سخن مقام معظم رهبری مبنی بر دقت در گزینش افرادگفت : امین و پاک دست بودن یکی از لازمه های گزینش افراد در دستگاههای اجرایی است.مدیر هسته گزینش وزارت متبوع بیان کرد: اگر بحث گزینش افراد با دقت انجام شود باعث کم شدن چالش های حوزه منابع انسانی و برقراری رابطه منطقی بین شاغل وشغل در دستگاههای اجرایی شده و باعث موفقیت بیشتر کارکنان در انجام ماموریتهای محوله میشود

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

اولین جلسه ستاد سرمایه گذاری استان در خصوص پنجره واحد سرمایه گذاری در خزانه معین استان برگزار گردید .


درتاریخ 29/5/93 اولین جلسه ستاد سرمایه گذاری درخصوص پنجره واحد سرمایه گذاری باحضور مسئولان ستاد سرمایه گذاری ، مسئولین استانی و نمایندگان تام الاختیار دستگاههای اجرایی در ستاد سرمایه گذاری در سالن کنفرانس خزانه معین استان برگزار گردید .

در ابتدای جلسه شیخ اسدی نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری و مدیرکل اداره امور اقتصادی و دارایی استان ضمن خیرمقدم به حضار به معرفی پنجره واحد سرمایه گذاری پرداخت و توضیح داد : این طرح باتوجه به محوریت وظایف سرمایه گذاری و اقتصادی به مرحله اجرا درآمده است . شیخ اسدی در ادامه به رتبه سرمایه گذاری استان اشاره نمود و خاطرنشان کرد : سعی مابراین است مجوزهای لازم درکوتاهترین زمان برای ایجاد انگیزه درسرمایه گذاران بخش خصوصی دراستان اعطا شود .

در ادامه مهندس فتوت معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری ضمن تشکر از حضور کلیه نمایندگان دستگاهها ی اجرایی و مسئولین ستاد سرمایه گذاری ایجاد پنجره واحد را گامی اساسی در جهت رفع مشکلات و موانع سرمایه گذاران استان برشمرد . فتوت همچنین خاطرنشان کرد تلاش ما حمایت از سرمایه گذار و سرمایه گذاری است که این امر با کمک وتلاش هرچه بیشتر دستگاههای اجرایی و مسئولین استانی به ثمر خواهدنشست .

در پایان جلسه جذب سرمایه های ایرانیان خارج از کشور مورد تاکید قرار گرفت و مصوب گردید جلسات تخصصی پنجره واحد هر سه شنبه در راستای رفع موانع و مشکلات سرمایه گذاران داخلی و خارجی برگزار گردد .

 

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

ديدار مديركل اموراقتصادي ودارايي استان كرمان  با بازنشستگان اداره كل


 در آغاز هفته دولت شيخ اسدي  مديركل اموراقتصادي ودارايي به همراه تني چند از معاونين و همكاران به منظور قدرداني از زحمات چندين ساله همكاران بازنشسته به ديدار ايشان رفتند . در اين ديدار شيخ اسدي استفاده از تجربيات و آموخته هاي بازنشستگان را ضروري برشمرد و خاطر نشان كرد در زمينه استفاده از تجربيات اين عزيزان انشاالله بزودي با ايجاد اتاق فكر كه با حضور بازنشستگان و شاغلين اداره كل شكل خواهد گرفت سطح كمي وكيفي اداره كل ارتقاء يابد .

در پايان اين ديدارها از خدمات و زحمات چندين ساله اين عزيزان با اهداء لوح ياد بود تقدير به عمل آمد .

 

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

 

ديدار مديركل اموراقتصادي ودارايي استان كرمان با آزادگان و خانواده اين عزيزان


 

در 26 مرداد ماه سالروز بازگشت غرور آفرين آزادگان سرافراز به ميهن عزيزمان شيخ اسدي مديركل امور اقتصادي و دارايي به همراه تني چند از معاونين و همكاران به ديدار آزادگان و خانواده محترم ايشان رفتند .

در اين ديدار شيخ اسدي رشادتها و جوانمرديهاي فرزندان اين مــرزو بــوم را در جبهه هاي حق عليه باطل مثال زدني و وصف ناپذير خواند و آزادگان را گنجينه هاي خاطرات 8 سال دفاع مقدس ناميد .

در اين ديدار شيخ اسدي با اهداي لوح يادبودي از آزاده سرافراز مهدي پور شاهرخ آبادي و خانواده محترم اين عزيز تقدير و تشكر نمود .

 

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 06 مرداد 1393 ساعت 09:06

اطلاعیه سهام عدالت


بدینوسیله به اطلاع کلیه مشمولان بویژه کارگران فصلی وساختمانی که دارای دعوتنامه سهام عدالت می باشند وتا کنون موفق به ثبت نام در پی مکاتبات ودر خواست مکرر مسئولین مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام دارندگان دعوتنامه های سهام عدالت ،آخرین مهلت ثبت نام تاریخ 31/5/1393 تعیین می گردد.لذا مقتضی است افراد ذینفع تاتاریخ مذکور جهت ثبت نام به شرکتهای تعاونی سهام عدالت شهرستان خود مراجعه نمایید.

 
خبر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 22 خرداد 1393 ساعت 04:23

برگزاری سومین همایش فرهنگی ورزشی بازنشستگان و شاغلین اداره کل امور اقتصادی و دارایی


این مراسم در روز پنج شنبه نهم خرداد ماه 93 با حضور مدیر کل، معاونین و تعدادی از پرسنل و تعداد کثیری از بازنشستگان اداره کل امور اقتصادی و دارایی و اداره کل امور مالیاتی در منطقه گردشگری کوهپایه کرمان برگزار گردید. مراسم ابتدا با پیاده روی در فضای باز آغازو سپس در اردوگاه کودکان استثنایی با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی توسط هنرمندان کرمانی همراه بود.در ادامه شیخ اسدی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی از مزایای برگزاری اینگونه مراسم تبادل تجربیات همکاران بازنشسته با همکاران جوان مجموعه اداره کل دانستند و با بیان این مطلب که همکاران جوان باید از این فرصت نهایت استفاده را ببرند و به مصداق این شعر حکیمانه که می فرماید بی پیر مرو به زندگانی/  هر چند که خسرو زمانی، از تجربیات ارزشمند همکاران بازنشسته بهرمند شوند  و در پایان از بازنشستگان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 
خبر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 22 خرداد 1393 ساعت 04:27

    مراسم تجلیل از خانواده های کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان


غروب یکشنبه هجدهم اردیبهشت 93 مصادف با میلاد پربرکت حضرت علی اکبر و روز جوان، باغ شاهزاده ماهان پذیرای کارکنان اداره کل اموراقتصادی و دارایی کرمان و خانواده های آنان و جمعی از مسئولین ارشد استانی بود. در ابتدای جلسه شیخ اسدی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزاری اینگونه مراسم را در ایجاد انگیزه و تقویت روحیه همکاری، شادابی و نشاط کارکنان موثر دانسته و تاکید نمود موفقیت این اداره کل در تمامی عرصه ها را مرهون بردباری، همدلی و همراهی تک تک خانواده ها و فراهم نمودن محیطی آرام و مناسب و به منظور انجام بهینه وظایف سازمانی می باشد و از همسران و خانواده های کارکنان قدردانی بعمل آورد. در ادامه برنامه های هنری با مضامین فرهنگی و اجتماعی اجرا گردید. همچنین عربپور امام جمعه موقت و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و مشاور استاندار به نمایندگی از استاندار کرمان طی بیاناتی به نقش و اهمیت خانواده در شکل گیری شخصیت افراد اشاره نمود و برگزاری مراسم تجلیل از خانواده ها را مثبت ارزیابی و خواستار استمرار اینگونه مجالس گردید. در پایان تجلیل از کارکنان جانباز و ایثارگر و همچنین تقدیر از همسران همکاران در فضایی آکنده از صمیمیت در میان خانواده بزرگ اداره کل امور اقتصادی و دارایی کرمان انجام گردید.

 
خبر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 08 اردیبهشت 1393 ساعت 03:17

جلسه هم انديشي مسائل اقتصادي با محوريت اقتصاد مقاومتي  در حوزه پولي و بانكي  با حضور نماينده مردم كرمان در مجلس شوراي اسلامي و مديران ارشد بخشهاي اقتصادي .


دومين جلسه هم انديشي مسائل اقتصادي با محوريت اقتصاد مقاومتي در حوزه پولي و بانكي با حضور پور ابراهيمي نماينده مردم كرمان و راور  در مجلس شوراي اسلامي و نائب رئيس كميسيون اقتصادي مجلس ، مديران ارشد بخشهاي اقتصادي و مديران بانكي استان در سالن كنفرانس بانك كشاورزي برگزار گرديد . در ابتداي جلسه شيخ اسدي مديركل اموراقتصادي و دارايي ضمن خيرمقدم به حضار تداوم چنين جلساتي را باعث رفع موانع اقتصادي و گره گشايي در برخي مشكلات اقتصادي استان و در نهايت پيشرفت و سربلندي استان دانست .در ادامه پور ابراهيمي ضمن ارائه مطالبي درخصوص نرخ سود سپرده هاي بانكي ، اظهار داشت : عدم نظارت بانك مركزي بر سپرده ها بخش زيادي از منابع بازار سرمايه را از اين حوزه خارج كرده و به سمت دلالي ارز سوق مي دهد . ايشان همچنين برگزاري چنين جلساتي را به عنوان ظرفيت كارگرو هاي تخصصي در حوزه پولي و بانكي عنوان كرد .در پايان جلسه گزارشاتي توسط مديران بانكها درخصوص ميزان منابع ومصارف بانكي ارائه گرديد .

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 23

سایتهای مهم

 


 

 

 

 

 

 

 

 

خدمات الکترونیکی


سامانه پاسخگویی اینترنتی مسئولین

سامانه اینترنتی کاریابی آنلاین

سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان

آب و هوای استان کرمان

پرداخت الکترونیکی قبوض

خرید اینترنتی بلیت اتوبوس

خرید اینترنتی بلیت قطار

رزرو اینترنتی هتل

وضعیت راههای کشور

خرید و فروش اینترنتی خودرو

پرداخت الکترونیکی قبوض جریمه

رهگیری مرسولات پستی


نظرسنجی

نظر شما درباره این وب سایت چیست؟
 

اوقات شرعیتقویم فارسی

 
جمعه
1393
آذر
28
 

ساعت جهانی

Kerman