جستجو

لينك هاي مرتبط

  

نظر سنجي از ارباب رجوع

نظر شما درباره عملكرد اين سازمان چيست
 

تبلیغات سایت

سايت سرمايه گذاري خارجي
سازمان امور اقتصادی و دارایی استان کرمان
خبر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 08 آبان 1392 ساعت 05:22

گرامیداشت عیدسعید قربان و غدیر


در جلسه ای که به مناسبت گرامیداشت اعیاد قربان و غدیر و دهه ولایت و امامت برگزار گردید شیخ اسدی رئیس سازمان ضمن تبریک این ایام فرخنده ولایت مداری را از اعتقادات اساسی شیعیان  دانست و بر ضرورت توجه عمیق به آن  تاکید نمود . این جلسه که با حضور مهرشاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و هاشمی مدیرکل بازرسی استان و معاونین و مدیران قسمتها و چندی از کارکنان سازمان امور اقتصادی و دارائی برگزار گردید با اجرای برنامه های هنری همراه بود . در طی این مراسم مهرشاد با بیان سخنان ارزشمند حضرت علی (ع)درخصوص دوستی دنیا  و دنیا پرستی یادآور شد که مبادا  وابستگی به عشقها و زیبائیهای دنیوی ما را از یاد خدا و آخرت دور سازد . در ادامه جلسه هاشمی درخصوص ولایت مداری یادآور شد که نباید فقط در گفتار به آن معتقد بود و در عمل توجه کافی نداشت . مدیرکل بازرسی استان تاکید کرد که اگر در باب مسئله ای نظر شخصی هریک ازآحاد جامعه با نظر ولایت متفاوت باشد باید نظر ولایت ترجیح داده شود .این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدیه به بازنشستگان سال جاری سازمان امور اقتصادی و دارائی استان خاتمه یافت .

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 07 آبان 1392 ساعت 09:37

جلسه هم اندیشی ذیحسابان استان باحضور مشاور وزیر ورئیس مرکز نوسازی وتحول اداری وزارت امور اقتصادی ودارایی برگزار گردید.


در این جلسه که با حضور تعداد کثیری از مدیران بخشها وکارکنان سازمان اموراقتصادی ودارایی درمحل خزانه معین استان برگزارگردید . شیخ اسدی رئیس سازمان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد خزانه ؛وضعیت اعتبارات ودرآمدهای استان راتشریح کرد ولزوم تعامل بین وزارت خانه واستانها را یادآوری نمود.سپس غلامی مشاور وزیر ورئیس مرکز نوسازی وتحول اداری وزارت امور اقتصادی ودارایی در خصوص مشکلات نیروی انسانی بعضی از استانها گفت: تجربه نشان داده است نیروهای که از ادارات دیگر جذب سازمان میشوند تخصص لازم جهت تصدی پست ذیحساب را ندارند ونمی توانند موفق باشند، ذیحساب باید از بدنه خود وزارت امور اقتصادی ودارایی باشد که هم تخصص دارد وهم آموزش لازم را دیده است. غلامی همچنین به بیان نکاتی  درخصوص تفاوت تطبیق مدیران ،گواهینامه های آموزشی نوع دوم،تالار گفتگو وامتیاز خبره وعالی و....پرداخت.در ادامه محمد آبادی ذیحساب ومدیر کل امور مالی وزارت امور اقتصادی ودارایی به سولات وابهامات ذیحسابان پاسخ گفت.  در این جلسه پور ابراهیمی ذیحساب بازنشسته به نمایندگی بازنشستگان وعسکری ذیحساب آموزش وپرورش به نمایندگی شاغلین سازمان نقطه نظرات وپیشنهادات خود را مطرح کردند.

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 26 شهریور 1392 ساعت 05:26
دوره آموزشي ترويج فرهنگ نماز درسازمان امور اقتصادي ودارايي استان كرمان  برگزار گرديد.

 
در دنيايي كه به سر مي بريم با پيشرفت روز افزون علم و تكنو لوژي و توجه بيش ازپيش بشر امروزي به ماديات و كمتر پرداختن بشر به حيطه معنويات مواجه هستيم . اما آنچه حائز اهميت است اين كه پيشرفت قابل توجه و سريع علم نتوانسته است  خلاءاي را كه در اثر جدايي انسان امروزي از معنويت ايجاد شده و سر آغاز پوچي ها و خودكشي ها مي باشد پر نمايد .عبادت وارتباط با خالق بي شك تنها دست آويز نجات ورسيدن به آن آرامش ناب مي باشد.در دين مبين اسلام در ميان عبادات نماز داراي جايگاه ويژه اي است . نماز عبادتي كه با مقدمه طهارت ظاهر آغاز و به پاكي و طهارت و تربيت الهي منتهي مي گردد. آن قدر حائز اهميت است كه حضرت علي (ع)مي فرمايد: بدان كه تمام اعمالت تابع نمازت خواهد بود. از اين رو درراستاي ترويج فرهنگ نمازسازمان امور اقتصادي ودارايي اقدام به برگزاري يك دوره آموزشي نمود كه استقبال كاركنان واعلام رضايت از برگزاري دوره مذكور را در پي داشت. درطي برگزاري دوره كه كليه مديران  وكاركنان درآن شركت نمودند علاوه برتدريس سر فصلهاي از پيش تعيين شده مدرس دوره پاسخگوي پرسشها وسوالات كاركنان در فضايي دوستانه بود.لازم به يادآوري است دوره مذكور با برگزاري آزمون پايان يافت.
 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 12 شهریور 1392 ساعت 08:16

ذيحساب اداره كل امور مالياتي معرفي شد. 

طبق قوانین و مقررات اعمال نظارت در اجرای قوانین مالی و حفظ اسناد و دفاتر مالی از وظایف مهم ذیحسابان می باشد . .در مراسم معارفه ذیحساب جدید سازمان امورمالیاتی استان مطرح شد


شیخ اسدی رئیس سازمان اموراقتصادی و دارائی استان در این جلسه با اشاره به وظایف قانونی ذیحسابان خاطر نشان کرد : طبق قوانین و مقررات اعمال نظارت در اجرای قوانین مالی ، نگهداری و تنظیم حسابهای دولتی و حفظ اسناد و دفاتر مالی از وظایف مهم است  . وی بر جلوگیری از انحراف تاکید و مدیران دستگاهها را افرادی مومن و ارزشی خواند . شیخ اسدی در ادامه افزود : ذیحسابان باید از مدیران مراقبت کرده و مشورت های لازم و قانونی را به مدیران بدهند تا انحراف و آسیبی به وجود نیاید . رئیس سازمان اموراقتصادی و دارائی با بیان جایگاه قانونی ذیحساب ، مهم ترین هدف را تعمیق نظارت کارآمد و هدفمند برای حاکمیت قانون و اصلاح انضباط مالی برای پیشگیری از انحراف و کمک به مجموعه دستگاههای اجرایی دانست و اظهار امیدواری کرد که شاهد رشد و افزایش بهره وری و ایجاد انضباط مالی با تعامل و همکاری ذیحسابان و مجموعه دستگاههای اجرایی باشیم .

در این مراسم که در دفتر مدیرکل امورمالیاتی استان برگزار گردید و معاونین سازمان اموراقتصادی و دارائی و سرپرست حراست شیخ اسدی را همراهی می کردند ، محمد بهرام نژاد به عنوان ذیحساب جدید معرفی و از خدمات نصراله ذوالعلی ذیحساب سابق تقدیر به عمل آمد .

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 06 شهریور 1392 ساعت 03:36

ذيحسابان جديد دستگاههاي اجرايي استان طي مراسم هاي جداگانه معرفي شدند.


حجت الاسلام و المسلمين توكلي رئيس كل دادگستري استان كرمان در جلسه توديع و معارفه ذيحساب سابق و جديد دادگستري ضمن اشاره به اجراي صحيح قانون بر تعامل و همراهي در جهت حل مشكلات تاكيد نمود. وي نقش قانونمندي همراه با انعطاف پذيري صحيح و تعامل را در ايجاد فضاي كاري مطلوب، بسيار اساسي دانست و افزود اشغال كردن يك پست هنر نيست بلكه سالم كار كردن هنر است و تدين، پاك دستي و تجربه را از شاخصه هاي ذيحساب موفق ذكر و خاطر نشان كرد دادگستري استان هميشه از ذيحسابان متبحر، لايق و صاحب نام بهره برده است.

در اين جلسه شيخ اسدي رئيس سازمان امور اقتصادي و دارايي استان با بیان جایگاه قانونی و اهمیت دستگاههای نظارتی، مهم‌ترین هدف آن را تعمیق نظارت کار آمد و هدفمند برای حاکمیت قانون و اصلاح انضباط مالی برای پیشگیری وجلوگیری از انحرافات احتمالی و کمک به مجموعه دستگاه‌های اجرایی دانست و گفت: امیدواریم شاهد رشد و افزایش بهره‌وری و ایجاد انضباط اداری و مالی در دستگاه‌ها با تعامل و همکاری بیشتر ذیحسابان ومدیران دستگاههای اجرایی باشیم. وي با اشاره به اينكه قبول مسئوليت ذيحسابي نيازمند تجربه و تبحر زياد است، خاطر نشان كرد اكنون استان كمبود ذيحسابان باتجربه را احساس مي كند.

لازم به يادآوري است در جلسات معارفه ذيحسابان كه در طي 3 روز و با حضور رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی، معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان، سرپرست حراست ، مدیران، معاونین و جمعی از همکاران دستگاههای ذیربط برگزار گرديد؛حکم آقایان عباسي، حسينعلي پور، مصدقي، حميدی، پورحسینی، نصیری، بهرام پور، سيدي نيا، ابراهيمي و جاودان که به ترتیب به عنوان ذیحساب دستگاههای ورزش و جوانان،  كار و تعاون و رفاه اجتماعي،‌بهزیستی، نوسازي مدارس، ثبت احوال، صنعت و معدن و تجارت، استاندارد، تبليغات اسلامي، دادگستري،  راه و شهرسازي ، ميراث فرهنگي و انتقال خون استان معرفی شده اند را به ایشان تقدیم و برای آنان آرزوی سربلندی و توفیق و از خدمات ذیحسابان سابق با اهدا لوح تقدیر قدردانی نمودند.

 

 

 

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 27 مرداد 1392 ساعت 10:17

 پيام تبريك


 حميد شيخ اسدي مدير كل امور اقتصاد ودارايي استان كرمان در پيامي ،انتصاب جناب آقاي دكتر طيب نيا را به عنوان وزير امور اقتصادي ودارايي تبريك وبراي ايشان آرزوي توفيق نمودند .در پيام شيخ اسدي امده است:  بي گمان اقتصاد كشور بيش از هر زماني نيازمند تدبيري است كه بتواند بهبود شرايط معيشتي را رقم بزند. اين مسير سخت و صعب تنها رهپوياني را مي طلبد كه در آزمون هاي گوناگون توانسته اند لياقت و كفايت خود را به رخ همگان بكشند. اينجانب به عنوان عضوي از خانواده بزرگ اقتصادي كشور انتصاب بحق و شايسته حضرتعالي به عنوان وزير امور اقتصادي و دارايي همراه با كسب راي قاطع از مجلس شوراي اسلامي كه خود مبين مقبوليت تحسين برانگيز شخصيت علمي و حرفه اي و اخلاقي جنابعالي مي باشد را صميمانه تبريك و تهنيت عرض نموده و توفيق روز افزون آن مقام محترم را از درگاه ايزد منان مسئلت مي نمايد.

 
خبر 5-6-92 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

 

سازمان اموراقتصادی و دارائی در ارزیابی عملکرد سال91  دستگاههای اجرایی استان کرمان (سال جهاد اقتصادی ) در جشنواره شهید رجایی موفق به کسب رتبه برتر شد .

 


در مراسمی که به منظور تقدیر از دستگاههای اجرایی برتر استان برگزار گردید لوح تقدیر کسب رتبه برتر ارزیابی عملکرد سال 91 در بین دستگاههای اجرایی استان از سوی مهندس نجار استاندار کرمان تقدیم شیخ اسدی مدیرکل اموراقتصادی و دارائی شد .

شیخ اسدی در گفتگو با روابط عمومی به کسب این موفقیت اشاره و ارزیابی های صورت گرفته را از دو بعد شاخص های عمومی و اختصاصی اعلام نمود و ضمن تبریک کسب این موفقیت از تلاش و پشتکارکلیه کارکنان مجموعه در تحقق اهداف و وظایف محوله و اجرای برنامه های تحول اداری تشکر و قدردانی نمود .

یــادآور مــی شــود هــر سـالـه ارزیـابی عملکرد ادارات و دستگاههای اجرایی در قالب جشنواره شهید رجایی از سوی استانداری های کشور صورت می گیرد .

 


 

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 27 مرداد 1392 ساعت 09:46

سومین جلسه ستاد سرمایه گذاری استان کرمان


سومین جلسه ستاد سرمایه گذاری استان کرمان در دفتر دکتر تکلو زاده معاون برنامه ریزی استانداری ؛باحضور اعضای ستاد،مجریان چند پروژه ودستگاه های اجرای ذیربط تشکیل گردید. در ابتدای جلسه شیخ اسدی مدیر کل امور اقتصادی ودارایی طی سخنانی وظایف ورسالت ستاد ومرکز خدمات سرمایه گذاری را برشمرد وی گفت: بر اساس تبصره 2 ماده 7 قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و اجرای سیاستهای کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی، مقرر است موضوع بررسی و رسیدگی به شکایات و اعتراض متقاضیان سرمایه‌گذاری در جلسه‌‌ای به ریاست استاندار یا معاون برنامه‌ریزی وی و حضور روسای سازمانهای صنایع و معادن، جهاد کشاورزی، کار و امور اجتماعی، بازرگانی، امور اقتصادی و دارایی و ادارات کل تعاون و حفاظت محیط زیست هر استان تشکیل گردد. رسالت اصلی این مرکز، شناسایی و معرفی توانمندیها، مزیتها و فرصتهای سرمایه گذاری استان، اطلاع رسانی، ارائه مشورتهای لازم، هماهنگی و پیگیری مستمر امور اجرایی متقاضیان سرمایه گذاری در استان بوده و هرگونه امور مربوط به اخذ مجوزهای سرمایه گذاری خارجی از سازمان سرمایه گذاری را نیز به عهده دارد.در ادامه جلسه به اعتراضات مجری پروژه گاوداری 300راسی شیری شهرستان جیرفت ،پروژه بیمارستان فوق تخصصی ومجتمع خدماتی رفاهی زرند رسیدگی شد.

 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 20

سایتهای مهم  

 

خدمات الکترونیکی


سامانه پاسخگویی اینترنتی مسئولین

سامانه اینترنتی کاریابی آنلاین

سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان

آب و هوای استان کرمان

پرداخت الکترونیکی قبوض

خرید اینترنتی بلیت اتوبوس

خرید اینترنتی بلیت قطار

رزرو اینترنتی هتل

وضعیت راههای کشور

خرید و فروش اینترنتی خودرو

پرداخت الکترونیکی قبوض جریمه

رهگیری مرسولات پستی


نظرسنجی

نظر شما درباره این وب سایت چیست؟
 

اوقات شرعیتقویم فارسی

 
پنجشنبه
1393
فروردین
28
 

ساعت جهانی

Kerman