جستجو

لينك هاي مرتبط

  

نظر سنجي از ارباب رجوع

نظر شما درباره عملكرد اين سازمان چيست
 

تبلیغات سایت

سايت سرمايه گذاري خارجي
سازمان امور اقتصادی و دارایی استان کرمان
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 07 اسفند 1392 ساعت 10:33

راهکارهای ارتباط بیشتر دانشگاه با هسته پژوهشی اداره کل امور اقتصادی ودارایی ،وتعامل وهمکاری بیشتر سازمان میراث فرهنگی باستاد ومرکز خدمات سرمایه گذاری استان مورد بررسی قرار گرفت .

 در دیدارهای جداگانه آقای شیخ اسدی با رئیس دانشگاه باهنر وهمچنین رئیس سازمان میراث فرهنگی استانکه معاون نظارت مالی ورئیس خزانه معین استان؛سرپرست حراست ،مشاور و معاونین اداره کل ایشان راهمراهی می کردند.دراین جلسه درمورد ارتقاءسطح علمی کارکنان ،ذیحسابان وتفاهم نامه بین دانشگاه واداره کل امور اقتصادی ودارایی طرح موضوع شد ومورد بررسی قرار گرفت.در بحث جذب تریسم وسرمایه گذاری دراین بخش سازمان میراث فرهنگی استان قول مساعد درتعامل بیشتر وهمکاری در چارچوب قانون دادند.درپایان جلسه شیخ اسدی با بیان جایگاه قانونی و اهمیت دستگاههای نظارتی، مهم‌ترین هدف آن را تعمیق نظارت کار آمد و هدفمند برای حاکمیت قانون و اصلاح انضباط مالی برای پیشگیری وجلوگیری از انحرافات احتمالی و کمک به مجموعه دستگاه‌های اجرایی دانست.

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 07 اسفند 1392 ساعت 10:24

 

طی مراسمی که در دفتر مدیر کل امور اقتصادی ودارایی  برگزار شد از همکاران جانباز آزاده وخانواده شهداء تجلیل تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم شیخ اسدی مدیر کل با گرامی داشت یادو خاطره شهداء گفت: هيچ چيز شايسته تر از آن نيست كه ياد و نام گرامي شهيدان و فداكاران راه خدا را بزرگ بداريم، آنان كه به عهد و پيمان خود با خدا و با امام عزيز وفا كردند و هستي خود را به ميدان آورده، صادقانه از حريم اسلام و نظام اسلامي دفاع نمودند و به بهاي نثار جان خود خطر دشمن را از انقلاب و ميهن عزيز، دور ساختن. اينها جاودانگان تاريخ ما و ستارگان اسلام اند، هر چيزي با گذشت زمان، كمرنگ و بي اثر مي شود و اينان، همچون همه ي شهيدان راه خدا، روز به روز در چشم اهل دل و در متن تاريخ ما، برجسته تر و درخشان تر مي گردند.در ادامه این مراسم شمس معاون پشتیبانی اداره ضمن قرائت ابیاتی در مدح شهداء یادو خاطره شهداء را گرامی داشتند.این مراسم با اهدا لوح یاد بود به خانواده شهداء وجانبازان به پایان رسید.

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

 

 

 

ديدار مدیر کل امور اقتصادي و دارايي استان كرمان ومعاونین ایشان با مدير كل آموزش و پرورش استان.

 

 

در این دیدار شیخ اسدی گفت:امروز نقش كليدي آموزش و پرورش در تمامي زمينه ها و و برنامه ها محسوس است و آموزش و پرورش با ساير دستگاهها تعامل خوبي برقرار كرده است. حميد شيخ اسدي افزود:آموزش وپرورش با توجه به نقش وحضور خود در خانواده ها و نقش بزرگ تعليم و تربيت بايد همراهي شود و بايد تمامي دستگاهها در اين وظيفه خطير با تعامل آموزش و پرورش را همراهي نمايند. آقاي جهانگيري مدير كل آموزش وپرورش استان دراین دیدار گفت: سرمايه گذاري در آموزش و پرورش و تربيت نيروي انساني، يك سرمايه گذاري بلند مدت محسوب مي شود.

وي افزود، آموزش و پرورش ، باعث شكوفايي استعداد ها و ارتقاء كيفيت نيروي انساني مي گرددو افزايش كيفيت نيروي انساني نيز، موجب افزايش بهره وري و تسريع در رشد اقتصادي مي شود. در اين ديدار،  شيخ اسدي مدير كل امور اقتصادي و دارايي استان كرمان گفت: همه كاركنان نهادها و دستگاهها، خود را مديون آموزش و پرورش مي دانند. وي افزود: با افتخار، آماده هر گونه تعامل و همكاري با آموزش و پرورش خواهيم بود.

 

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

 

               دیدار با استاندار

 

 

در این دیدار شیخ اسدی ریاست محترم سازمان و معاونین ضمن عرض تبریک و خیرمقدم وآرزوی موفقیت برای ایشان، به تشریح شرح وظایف سازمان امور اقتصادی و دارائی پرداخته و گزارشی از وضعیت اعتبارات درآمدهای استان، ستاد سرمایه گذاری و همچنین میزان سرمایه گذاری انجام شده ارائه نمود.سپس رزم حسینی استاندار، ضمن تشکر و خیرمقدم از حضور ریاست سازمان و کارکنان نسبت به تلاش مضاعف جهت جذب سرمایه ایرانیان داخل و خارج از کشور تأکید نموده و راه حل معضلات اقتصادی امروز جامعه را فراهم نمودن زمینه های مناسب و حذف قوانین اداری زائد که مانع جذب سرمایه می گردد دانست. در پایان نیز ایشان ضمن آرزوی موفقیت برای کارکنان سازمان دارائی تلاش مضاعف آنان را جهت ارتقاء سطح اقتصادی و جذب سرمایه خواستار شدند.

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 19 آذر 1392 ساعت 09:47

پیام تبریک


شیخ اسدی مدیر کل امور اقتصادی ودارایی درپیامی انتصاب آقای رزم حسینی رابه سمت  استاندار کرمان تبریک وبرای ایشان آرزوی موفقیت نمود .در پیام شیخ اسدی آمده است:   

  جناب آقای مهندس علیرضا رزم  حسینی           

    استاندارمحترم کرمان 

     با سلام واحترام  انتصاب شایسته جنابعای به عنوان استاندار کرمان که نشان ازتجارب ارزشمند حضرتعالی می باشد راصمیمانه تبریک عرض می نمایم ،بی شک مدیریت  جنابعالی  باران لطفی برتارک این  استان خواهد بود این حسن انتخاب را برای توسعه پایدار استان به فال نیک می گیریم.

                                                                                             حمید شیخ اسدی

                                                                    مدیر کل امور اقتصادی ودارایی استان کرمان

 

 

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 19 آبان 1392 ساعت 09:03

جلسه مستمر ذیحسابان ومدیران امور مالی دستگاه های اجرایی استان درمحل خزانه معین استان برگزار گردید

 در ابتدای جلسه سلطانی نژاد معاون نظارت مالی ورئیس خزانه معین استان ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم وگرامیداشت 13آبان روزمبارزه با استکبار جهانی ،اعتبارات پژوهشی دستگاه ها وچگونگی هزینه کرد آن را به بحث وتبادل نظر گذاشت.

دربحث ارزیابی عملکرد وچگونگی کنترلهای داخلی ونحوه اعمال مدیریت ذیحسابان در دستگاه های اجرایی توضیحاتی ارائه گردید؛سلطانی نژاد ضمن تشریح موارد بالا، نقطه نظرات همکاران ذیحساب را خواستار شدوبه موارد ابهام پاسخ لازم داده شد.در ادامه جلسه ذیحسابان همچنین درخصوص مابه التفاوت نرخ در قراردادهای پیمانکاری وچگونگی پرداخت آن وپرداخت هزینه های دانشگاه های علمی کاربردی وابسته  به دستگا ه های اجرایی استان ودرآمد های موضوع ماده 160قانون امور گمرکی نقطه نظرات خود را ارایه نمودند.

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 13 آذر 1392 ساعت 06:16

جلسه تخصصي ذيحسابان و مديران امورمالي دستگاههاي اجرايي استان كرمان

جلسه تخصصي ذيحسابان و مديران امورمالي دستگاههاي اجرايي استان كرمان با شركت اكثريت اعضاء و در حضور شيخ اسدي مديركل اموراقتصادي و دارائي استان ، عابدي مديركل امورمالياتي ، عبدالهي رئيس اداره اطلاعات و خدمات مالياتي ومعاونين سازمان تشكيل گرديد .

درابتدا شيخ اسدي مديركل اموراقتصادي ودارائي گزارشي از وضعيت اعتبارات استان در سال 92ارائه نمود و به نقل از وزير محترم اموراقتصادي و دارائي وضعيت منابع و مصارف بودجه كل كشور مورد بررسي و تجزيه و تحليل قرار گرفت . در ادامه سلطاني نژاد معاون نظارت مالي و رئيس خزانه معين استان تكاليف مورد اشاره در بند 131 قانون بودجه را مطرح نمود و درخصوص ابهامات قانون بودجه و سئوالات همكاران ذيحساب در مورد تكاليف مالياتي قانون مذكور بحث و بررسي صورت گرفت .

همچنين عابدي مدير كل امورمالياتي استان ضمن تشريح ماده 104 قانون مالياتها و قانون ماليات برارزش افزوده و بند 54 آئين نامه ماده 219 قانون مالياتها به سئوالات همكاران ذيحساب پاسخ گفت . عبدالهي رئيس اداره اطلاعات و خدمات مالياتي نيز دستورالعمل ماده 169 مكرر را براي همكاران ذيحساب تشريح نمود .

 
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 08 آبان 1392 ساعت 05:24

بزرگداشت هفته پدافند غیرعامل


جلسه ای به مناسبت هفته پدافند غیرعامل (4 الی  10آبان ماه ) توسط کمیته پدافند غیرعامل سازمان اموراقتصادی و دارائی متشکل از رئیس ، معاونین ، رئیس امور اداری ، مسئول حراست ، سرپرست روابط عمومی و مسئول واحد انفورماتیک سازمان و با حضور بازگیر مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و در جمع کارکنان این سازمان برگزار گردید . در این جلسه شیخ اسدی رئیس سازمان (رئیس کمیته پدافند غیرعامل سازمان ) ضمن اشاره به اهمیت پدافند غیرعامل توجه به آن را در اولویت دانست و متذکر شد با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری نتایج بی توجهی به پدافند غیرعامل جبران ناپذیر خواهد بود . وی همچنین به فعالیتهای صورت گرفته توسط سازمان دارائی در جهت بزرگداشت این هفته اشاره کرد .در ادامه جلسه بازگیر مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ضمن بیان تعریفی از پدافند عامل و غیرعامل یادآورشد که اگر دفاع غیرعامل وجود نداشته باشد دستاوردهای نظام به هدر می رود . بازگیر تاکید کرد وظیفه دستگاهها در مرحله اول شناسائی آسیبها می باشد و سپس دفاع لازم در مقابل آن آسیبها که بدین منظور دستگاههای اجرایی باید اولویت بندی با توجه به اعتبارات و منابع موجود را در دستور کار خود قرار دهند تا آمادگی و قابلیت دفاع در زمان بحران را داشته باشند .

 

 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 21

سایتهای مهم

 


 

 

 

 

 

 

 

 

خدمات الکترونیکی


سامانه پاسخگویی اینترنتی مسئولین

سامانه اینترنتی کاریابی آنلاین

سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان

آب و هوای استان کرمان

پرداخت الکترونیکی قبوض

خرید اینترنتی بلیت اتوبوس

خرید اینترنتی بلیت قطار

رزرو اینترنتی هتل

وضعیت راههای کشور

خرید و فروش اینترنتی خودرو

پرداخت الکترونیکی قبوض جریمه

رهگیری مرسولات پستی


نظرسنجی

نظر شما درباره این وب سایت چیست؟
 

اوقات شرعیتقویم فارسی

 
دوشنبه
1393
شهریور
10
 

ساعت جهانی

Kerman